phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Świnoujściu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Świnoujściu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Świnoujście oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu lub innego budynku to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zyskuje na coraz większej popularności przez parę istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe cechowały się najwyższą jakością. Tylko takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Świnoujście realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy odznacza się opłacalnością i ekologią użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Świnoujściu serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał cechuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Świnoujściu oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Świnoujście

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów biznesowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do