phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Człopie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Człopie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Człopa oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie mieszkania lub innego budynku to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład z szukaniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie ze względu na parę podstawowych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo cechowało się wysoką jakością. Jedynie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Człopa prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz ekologią spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wykorzystywać produkty z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury podczas spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Człopie gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszystkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Pellet charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Człopa oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Człopa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do