phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Złocieńcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Złocieńcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców drewna, przez co mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Złocieńcu oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa to jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Złocieńcu realizujemy już od dawna – zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu należy przeczytać opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim wybierać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Złocieńcu serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, ponieważ jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady partnerstwa, a także przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Złocieniec oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Złocieniec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i budynków biznesowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do