phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kole.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kole i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Kole oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne i niezawodne ogrzewanie domu lub innego budynku to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Koło realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wybierać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Kole gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Kole oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Koło

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, jako że to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do