phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tuszynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tuszynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Tuszynie oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności przez parę podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Jedynie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Tuszynie prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią i ekologią spalania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Tuszynie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, ponieważ to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Tuszyn oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tuszyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to idealny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, gdyż jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do