phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bolesławcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bolesławcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Bolesławcu oraz całej Polsce, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie domu lub firmy to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zyskuje coraz większe uznanie z paru ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Bolesławiec prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które stale wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru opału warto przeczytać opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również stawiać na produkty z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co sprawia, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Bolesławcu serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo cechuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla natury, gdyż to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Bolesławcu oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bolesławiec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, gdyż to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do