phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wyrzysku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wyrzysku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Wyrzysku oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład z zakupem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na parę podstawowych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo cechowało się świetną jakością. Jedynie w ten sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Wyrzysku prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać produkty z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Wyrzysku gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, jako że jest to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wyrzysk oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wyrzysk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, ponieważ jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do