phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowej Sarzynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowej Sarzynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także cecha, która potwierdza przewagę oferowanego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Nowej Sarzynie oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu bądź firmy to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę ważnych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Nowej Sarzynie realizujemy od wielu lat – zachęcamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Nowej Sarzynie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na przyrodę, jako że jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Nowej Sarzynie oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowa Sarzyna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do