phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Byczynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Byczynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który udowadnia przewagę oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Byczynie oraz całej Polsce, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane paliwo cechowało się doskonałą jakością. Tylko takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Byczyna prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał odznacza się niskim kosztem i ekologią używania, jak też szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału warto przeczytać opinie o pellecie, aby zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Byczynie gorąco zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Pellet charakteryzuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na przyrodę, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki współpracy, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Byczynie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Byczyna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, ponieważ to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do