phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tarnobrzegu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tarnobrzegu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który podkreśla wyższość dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Tarnobrzegu oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje coraz większe uznanie z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Tarnobrzegu prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by również wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co zapewnia, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Tarnobrzegu serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla środowiska naturalnego, jako że jest to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, a także korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Tarnobrzegu oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tarnobrzeg

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do