phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Piławie Górnej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Piławie Górnej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który udowadnia wyższość sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Piławie Górnej oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z paru ważnych powodów. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się świetną jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Piława Górna realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Piławie Górnej serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady współpracy, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Piława Górna oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Piława Górna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do