phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Poniecu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Poniecu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Poniecu oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały cechowały się świetną jakością. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Poniecu prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto także stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Poniecu gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, jako że to opał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki kooperacji, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Poniecu oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Poniec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet drzewny stanowi świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, ponieważ to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do