phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kwidzynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kwidzynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i audytom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Kwidzynie oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku to jedno z głównych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z kilku istotnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kwidzyn realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że taki opał odznacza się niskim kosztem i ekologią używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Kwidzynie gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych nabywców. Opał wyróżnia się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kwidzyn oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kwidzyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do