phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kluczborku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kluczborku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która podkreśla wyższość sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych sprzedawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Kluczborku oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania lub firmy to jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z zakupem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kluczbork prowadzimy od dawna – zachęcamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również kupować produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po budynku. Klientów w Kluczborku gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał cechuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla środowiska naturalnego, jako że to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, a także korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kluczbork oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kluczbork

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków firmowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do