phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zelowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zelowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Zelów oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne środowisku i niezawodne ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Zelowie realizujemy od wielu lat – zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że tego rodzaju opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią użytkowania, jak też szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by także wybierać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Zelowie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla otoczenia, jako że to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Zelów oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zelów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do