phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1430 zł 1580 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1390 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dobiegniewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dobiegniewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Dobiegniew oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie mieszkania bądź firmy to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Dobiegniew prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału warto sprawdzić opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wybierać materiały z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Klientów w Dobiegniewie gorąco zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady kooperacji, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Dobiegniew oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dobiegniew

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny to idealny wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych oraz obiektów firmowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do