phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Złotym Stoku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Złotym Stoku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który udowadnia przewagę dostępnego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych dostawców drewna, przez co mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Złoty Stok oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie mieszkania lub innego budynku stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się doskonałą jakością. Jedynie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Złoty Stok realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego typu opał odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie używania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Złotym Stoku serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na przyrodę, ponieważ to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Złoty Stok oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Złoty Stok

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i budynków firmowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do