phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żywcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żywcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet premium TOP to wysokiej jakości paliwo opałowe, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów poszukującym wydajnego biopaliwa w atrakcyjnej cenie. Oferowany przez nas pellet drzewny produkowany jest z trociny drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Cechuje go niebywałą czystość, gdyż jest pozbawiony zanieczyszczeń w postaci kory, piasku oraz innych składników mineralnych. Dzięki swojej wysokiej jakości nasz pellet opałowy został objęty certyfikatem EN Plus A1, który jest przyznawany po przeprowadzeniu cyklicznych audytów jakościowych. Świadczy to o tym, że dobry pellet znajdujący się w naszej ofercie nieustannie ma wysoką jakość, a jego parametry są zgodne z informacją zawartą na etykiecie. Pellet workowany jest paliwem, które znacząco przewyższa parametry innych biopaliw dostępnych na rynku, dzięki czemu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych i firmowych. Do zakupu zachęca także cena pelletu, która jest atrakcyjna. To dodatkowo podwyższa opłacalność eksploatacji. Prowadzimy sprzedaż pelletu w miejscowości Żywiec, a także w innych polskich miastach na wybranych składach opału.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Pellet drzewny jest paliwem, które z biegiem czasu zyskuje coraz większe grono zwolenników. Wynika to z jego wielu zalet. Ogrzewanie pelletem jest także bezpieczne. Ponadto cena tego opału jest niższa w porównaniu z zastosowaniem ogrzewania elektrycznego, gazowego, olejowego oraz miejskiego. Dzięki temu kotły na pellet stanowią dobry zakup, który wiąże się z dużymi oszczędnościami w jego eksploatacji. Warto zaznaczyć, że nasz dobry pellet produkowany jest z trociny drewna iglastego, więc pozostaje bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego - charakteryzuje go również znikoma emisja niebezpiecznych związków do atmosfery. Warto wybrać opał z nadanym certyfikatem EN Plus A1, ponieważ każdy piec na pellet jest podatny na korodowanie, które może być wynikiem stosowania paliwa niskiej jakości. Ponadto taki opał może być stosowany w nowoczesnych piecach 5 klasy i ecodesign. Pellet z linii TOP Pellet jest pakowany w poręczne worki, które umożliwiają jego wygodny transport oraz przechowywanie.

Jaki pellet wybrać- na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Nasz pellet opałowy jest paliwem posiadającym doskonałe parametry jakościowe wynikające z jego ekonomiczności i wygody użytkowania. To właśnie one powinny wpływać na podjęcie decyzji o zakupie dobrego i wydajnego opału. Spalanie pelletu jest procesem, który powoduje znikomą emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Dodatkowym atutem jest wysoka kaloryczność pelletu i niska zawartość wilgoci, która charakteryzuje biopaliwo dobrej jakości. O wysokich parametrach opału świadczą certyfikaty m.in. EN Plus A1, który jest wymagany przez większość producentów kotłów. Pellet niecertyfikowany może przyczynić do utraty gwarancji w momencie awarii pieca, gdyż opał posiadający dużą wilgoć powoduje korodowanie urządzenia. Przed dokonaniem zakupu warto przeczytać opinie o pellecie umieszczane na stronach internetowych i forach, gdyż są one wystawione przez użytkowników tego opału i mogą ułatwić zakup. Duże znaczenie ma również cena pelletu, która powinna być dostosowana do potrzeb, oczekiwań oraz zasobności portfela klienta.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet- renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Jako renomowany producent pelletu oferujemy swoim klientom certyfikowane paliwo najwyższej jakości, wyróżniające się na rynku wysoką wartością energetyczną oraz minimalną zawartością wilgoci. Dzięki temu nasz pellet drzewny jest chętnie wykorzystywany do ogrzewania pomieszczeń w gospodarstwach domowych lub firmowych. Prowadzimy sprzedaż pelletu zarówno w miejscowości Żywiec, jak i w innych częściach Polski. Umożliwiamy również zamówienie opału poprzez stronę internetową bezpośrednio od producenta, gdzie cena pelletu za tonę jest tak samo atrakcyjna.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żywiec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Dzięki temu, że jesteśmy producentem opału wysokiej jakości, prowadzimy hurt pellet pozwalający na jego zakup w atrakcyjny w cenach. Ten rodzaj ogrzewania jest doskonałą propozycją dla osób, którym zależy na zastosowaniu ekonomicznego i bardziej przyjaznego dla środowiska paliwa do ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Pellet w cenach hurtowych to korzystny zakup, gdyż jest to opał wyróżniający się dużą wydajnością dzięki wysokiej kaloryczności. Znajdujący się w naszej ofercie pellet drzewny jest opałem certyfikowanym, co świadczy o tym, że wyróżnia się on niską zawartością popiołu i wilgoci, a także jest opłacalny w eksploatacji.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do