phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zgorzelcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zgorzelcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Zgorzelcu oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Zgorzelec prowadzimy już od dawna – zachęcamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim wykorzystywać materiały z właściwymi atestami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Zgorzelcu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet wyróżnia się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Zgorzelcu oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zgorzelec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych i obiektów firmowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do