phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kartuzach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kartuzach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kartuzy oraz całej Polsce, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie domu czy firmy stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Kartuzach realizujemy od dawna – zapraszamy do nabycia opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu należy przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą produktu, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Kartuzach gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki partnerstwa, jak też korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Kartuzach oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kartuzy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny to świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów firmowych, gdyż jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do