phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Izbicy Kujawskiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Izbicy Kujawskiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Izbica Kujawska oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne środowisku i sprawdzone ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały cechowały się wysoką jakością. Wyłącznie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Izbica Kujawska prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas spalania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co zapewnia, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Izbicy Kujawskiej gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki kooperacji, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Izbica Kujawska oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Izbica Kujawska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go zastosować do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków firmowych, ponieważ jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do