phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rykach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rykach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Rykach oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność ze względu na parę ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się doskonałą jakością. Tylko tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ryki prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią spalania, jak też różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim kupować produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Rykach serdecznie zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, ponieważ jest to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe zasady współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Rykach oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ryki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany to świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do