phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Toruniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Toruniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Oferowane przez nas wyjątkowe paliwo, czyli pellet workowany z linii produktów TOP pellet to gwarancja komfortu, czystości i wygody w użytkowaniu, przechowywaniu i w transporcie. Pellet premium jest odnawialnym źródłem energii stosowanym w bezobsługowych kotłach. Najwyższa jakość sprawia, że podczas spalania pellet opałowy gwarantuje znikomą emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Warto zaznaczyć, że jest niezwykle wydajny i przyczynia się do produkcji małej ilości popiołu. Dobry pellet oznaczony certyfikatem EN Plus A1 spełnia najwyższe europejskie normy jakościowe. Opał ten jest wytwarzany z oczyszczonej trociny drewna iglastego, w związku z czym współpracujemy jedynie z wybranymi dostawcami spełniającymi nasze wysokie wymagania związane z jej czystością. Dzięki temu, że pellet drzewny jest workowany, nie stanowi on żadnego problemu transporcie, jak i przechowywaniu. Można go wygodnie wsypać do podajnika, w który jest wyposażony piec. Ceny pelletu są zależne od wielu czynników, jednak decydują głównie o tym jego parametry. Poprzez stronę internetową prowadzimy sprzedaż pelletu, ale dostępny jest on również na najlepszych składach opału w Toruniu.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ze względu na niskie koszty eksploatacji i komfort obsługi ogrzewanie pelletem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pellet jest biopaliwem, którego cena jest niższa w porównaniu z zastosowaniem w pomieszczeniach domowych lub firmowych ogrzewania gazowego, olejowego elektrycznego lub miejskiego. Na niskie koszty ogrzewania wpływa również atrakcyjna cena pelletu oraz jego wydajność, którą poświadcza nadanym mu certyfikat EN Plus A1. W związku z tym coraz więcej osób decyduje się, aby zamontować, piec na pellet z podajnikiem, który działa praktycznie bezobsługowo. Warto zaznaczyć, że podczas spalania tego opału powstaje niewielka ilość popiołu, co jest dodatkową zaletą zastosowania tego rodzaju ogrzewania, gdyż użytkownik nie musi często czyścić komory z popiołem, którą posiadają kotły na pellet. Dobry pellet posiadający wysokie normy jakościowe może być stosowany w piecach piątej klasy I ecodesign. Ogrzewanie pelletem ma ponadto znikomy wpływ na powstawanie smogu.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet opałowy ze względu na swoją ekonomiczność i wygodę użytkowania staje się coraz bardziej popularnym paliwem stosowanym do ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Opał ten jest niezwykle wydajny, w związku z czym w internecie można wyszukać dobre opinie o pellecie, które dodatkowo zachęcają do zakupu. Obecnie jest to najczystsze paliwa na świecie, gdyż w wyniku fotosyntezy emisja CO2 wynosi 0%. Spalanie pelletu to proces, który nie przyczynia się do wytworzenia substancji smolnych zanieczyszczających powietrze. Podczas zakupu tego pelletu należy zwrócić uwagę, aby posiadał on certyfikat EN Plus A1 wymagany przez większość producentów pieców. Certyfikat ten świadczy także o wysokiej jakości, a także jest dowodem na wysoką kaloryczność pelletu. Aby opał ten spełnił oczekiwania kupującego, musi być dostosowany do rodzaju kotła oraz jego oczekiwań. Ważna jest także cena pelletu, która powinna być dostosowana do możliwości finansowych inwestora.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Kładąc duży nacisk na jakość obsługi i sprzedaż opału najwyższej jakości oferujemy sprzedaż pelletu z linii TOP pellet oznaczonego certyfikatem EN Plus A1 świadczącym o wysokiej wartości energetycznej i niskiej zawartości wilgoci. Pellet drzewny to coraz częściej wybierana forma ogrzewania, stosowana w gospodarstwach domowych i obiektach firmowych ze względu na możliwość obniżenia kosztów eksploatacji. Pellet to biopaliwo cenione przez zwolenników ekonomicznych i bezpiecznych rozwiązań. Wynika to m.in. z tego, że wytworzony jest z trociny drewna iglastego. Jako producent pelletu poszerzamy swoją ofertę i prowadzimy sprzedaż w miejscowości Toruń, gwarantując wysoką jakość obsługi klienta. Wybierając nas, możesz mieć pewność, że cena za tonę pelletu będzie atrakcyjna, a jego jakość w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Toruń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny to chętnie wykorzystywane paliwo pozwalające na skuteczne ogrzewanie budynków jednorodzinnych oraz firmowych. Jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne, a poza tym przyczynia się do powstania niewielkie ilości popiołu, a także znikomej ilości CO2. Ze względu na duże zainteresowanie prowadzimy hurt pelletu drzewnego w miejscowości Toruń pozwalający na zakup wielu ton tego opału w atrakcyjnych cenach. To dodatkowy atut wpływający na opłacalność eksploatacji tego ogrzewania. Oferowany przez nas pellet w cenach hurtowych jest niezwykle wydajny i ma wysoką wartość opałową. Oprócz tego, że jest to korzystny finansowo zakup to, dzięki bezobsługowej pracy kotłów ogrzewanie to jest niezwykle komfortowe w użytkowaniu.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do