phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Opolu Lubelskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Opolu Lubelskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Opole Lubelskie oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania domu bądź innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Opole Lubelskie realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także stawiać na produkty z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co sprawia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Opolu Lubelskim serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki współpracy, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Opolu Lubelskim oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Opole Lubelskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych i budynków firmowych, gdyż to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Spore działanie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do