phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sławie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sławie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sława oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne metody ogrzewania domu bądź innego budynku to jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał zyskuje na coraz większym uznaniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Sława realizujemy od wielu lat – zachęcamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto także stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Sławie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, jako że to opał produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, a także niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Sławie oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sława

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do