phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sannikach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sannikach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza wyższość dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Sannikach oraz całym kraju, dbając o jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub firmy to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Sanniki prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Sannikach gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Materiał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na naturę, gdyż to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, a także niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Sannikach oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sanniki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy to świetny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, gdyż jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do