phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wiśle.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wiśle i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Wiśle oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Wisła realizujemy od dawna – zachęcamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie używania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim kupować materiały z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co sprawia, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Wiśle serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki współpracy, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Wiśle oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wisła

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do