phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Goraju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Goraju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Goraj oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie lokali domowych czy firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Goraj prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by również kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za udaną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Klientów w Goraju serdecznie zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Opał wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Goraju oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Goraj

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny to świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do