phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łodzi.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łodzi i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to producent materiałów opałowych, posiadający w swojej ofercie pellet premium, który charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, co jest potwierdzone certyfikatem EN Plus A1. Produkty firmy posiadają wszelkie cechy, jakimi powinien charakteryzować się dobry pellet, zarówno pod względem składników, z których jest wytwarzany, jak i efektywności jego stosowania. Pellet drzewny jest rezultatem odpowiedniej obróbki trocin, które są wolne od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń powodujących spiekanie nadmiernej ilości popiołu, co prowadzi do uszkodzeń kotłów. Pellet opałowy, znajdujący się w asortymencie, cechuje najlepsza jakość spalania ze względu na wykorzystaniu w procesie produkcji trociny odpadowej pochodzącej z jednego rodzaju drewna. TOP pellet oferuje sprzedaż pelletu na terenie Łodzi w opakowaniach workowych, które są wygodne w transporcie i eksploatacji. Cena pelletu jest zależna od charakterystyki danego wyrobu, lecz jej dobry stosunek do jakości sprawia, że materiały opałowe TOP pellet są jednymi z najchętniej wybieranych przez konsumentów. Pellet workowany jest dostępny w składach materiałów opałowych, a także na stronie internetowej, pozwalając na zakup u producenta.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Każdego roku setki osób decyduje się na zmianę dotychczasowego systemu grzewczego i przejście na ogrzewanie pelletem. Spowodowane jest to przede wszystkim niższymi kosztami, jakie generuje pellet w porównaniu do innych materiałów opałowych, co jest widoczne w cenach nie tylko samego materiału grzewczego, ale też pieców na pellet. Innym istotnym elementem, który przekonuje użytkowników do przejścia na ten rodzaj ogrzewania jest również mniejsza szkodliwość dla środowiska niż w przypadku tradycyjnego spalania węgla lub drewna. Kotły na pellet dzięki swojej konstrukcji emitują do atmosfery znacząco mniej szkodliwych produktów spalania, co doskonale wpisuje się w myśl dbania o środowisko naturalne. Dobry pellet, który w odpowiedni sposób będzie sprawdzał się w ekologicznym i tanim ogrzewaniu, powinien posiadać niską zawartość popiołu na poziomie 0,2 do 0,6 procent oraz niewielką wilgotność. Dodatkowo pellet dostępny w najlepszych składach opałowych w Łodzi, produkowany jest z trociny odpadowej lub wiórów tartaczanych, więc jego wytwarzanie nie wiąże się z ogromnymi wycinkami lasów i wylesiania terenów zielonych.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Odpowiednia eksploatacja kotłów na pellet jest ściśle powiązana z jakością materiału opałowego używanego podczas procesu grzewczego. Warto zwrócić uwagę na kilka cech, które powinien posiadać materiał grzewczy wysokiej jakości, aby uniknąć w przyszłości awarii pieców. Kaloryczność pelletu warunkuje odpowiednią efektywność ogrzewania, co przekłada się też na koszty, jakie musi ponieść użytkownik. Warto zapoznać się z tym jakie są opinie o pellecie, aby uniknąć zakupu produktu, który nie spełni pokładanych w nim oczekiwań. Prawidłowe spalanie pelletu zależy również od zawartości pyłów oraz wilgotności produktu i z tego powodu zalecane jest zwrócenie uwagi również na te cechy. Cena pelletu jest najczęściej czynnikiem decydującym o wyborze określonego materiału grzewczego, jednak szeroki wybór na rynku umożliwia dostosowanie opału do możliwości finansowych kupujących. Decyzja o zakupie pelletu opałowego powinna być podejmowana w sposób rozważny oraz poprzedzona kontrolą materiału, który użytkownik planuje zakupić.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

TOP pellet to producent pelletu, który jest obecny na rynku materiałów opałowych tej kategorii już od wielu lat. Z tego powodu pellet drzewny, który posiadamy w ofercie cechuje się najlepszymi parametrami zużycia. Również cena za tonę pelletu jest korzystna dla większości kupujących, co sprawia że nasi klienci wracają do nas z przyjemnością. Sprzedaż pelletu w Łodzi odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. Dodatkowo produkcja pelletu to nie tylko bezpieczna dla środowiska metoda wytwarzania materiałów opałowych, ale też korzystny i wygodny dla kupujących sposób ogrzewania swoich domów.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łódź

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny oferowany przez producenta TOP pellet, znajduje zastosowanie zarówno w niewielkich gospodarstwach domowych, jak i większych budynkach i obiektach, dzięki ekonomii stosowania tego surowca oraz bezpieczeństwa dla środowiska. Z tego powodu w ofercie dostępny jest pellet w hurcie, który pozwala na nabycie większych ilości produktu w rozsądnej cenie. Ceny hurtowe pelletu są bowiem korzystne dla konsumentów, co znacząco podnosi opłacalność zakupu większych ilości przez firmy lub osoby prywatne.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do