phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lądku-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lądku-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Lądek-Zdrój oraz licznych regionach Polski, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały cechowały się świetną jakością. Tylko takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Lądek-Zdrój prowadzimy od dawna – zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto także wykorzystywać produkty z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Lądku-Zdroju serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki kooperacji, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Lądku-Zdroju oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lądek-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, ponieważ to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do