phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Koźminku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Koźminku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Koźminek oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie lokali domowych czy firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie z zakupem właściwego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się najwyższą jakością. Tylko takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Koźminek prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co zapewnia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Koźminku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Pellet odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na naturę, gdyż jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Koźminek oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Koźminek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych i budynków biznesowych, ponieważ jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do