phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żyrardowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żyrardowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która podkreśla wyższość dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Żyrardowie oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność przez kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Żyrardów prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy także wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Żyrardowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Żyrardów oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żyrardów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, jako że to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do