phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Młynarach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Młynarach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Młynary oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu bądź innego budynku to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większej popularności z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Młynarach prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się ekonomią i ekologią używania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy również wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Kupujących w Młynarach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki partnerstwa, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Młynary oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Młynary

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych i budynków firmowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do