phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łochowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łochowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Łochów oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z głównych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu przez kilka ważnych powodów. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Łochowie prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Łochowie serdecznie zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Paliwo wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla środowiska naturalnego, gdyż jest to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Łochowie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łochów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, gdyż jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do