phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szczecinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szczecinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Top pellet to pellet workowany wysokiej jakości w formie granulatu posiadający kształt sprasowanych wałków. Nasz pellet premium produkowany jest z trociny drewna iglastego, a jego wysokie parametry są potwierdzone nadanym mu certyfikatem EN Plus A1 poświadczającym spełnienie najwyższych europejskich norm jakościowych. Dobry pellet to niezwykle wydajne paliwo o wysokiej wartości energetycznej pozwalające na ogrzanie budynków przeznaczonych do użyteczności publicznej i przemysłowej. Pellet drzewny posiadający klasę właściwości A1 odznacza się niskim poziomem emisji popiołu i azotu. Ze względu na fakt, że jest to paliwo wysokoenergetyczne, a także stosunkowo tanie sprzedaż pelletu cieszy się dużym zainteresowaniem. Dbając o zadowolenie klientów, mieliśmy na celu stworzenie opału premium, którego parametry będą przewyższać te dostępne na rynku. Ceny pelletu znajdującego się w naszej ofercie, jak i jego parametry jakościowe są niezwykle atrakcyjne, dzięki czemu stał się od wydajnym paliwem do ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Naszą sprzedaż realizujemy na terenie miasta Szczecin oraz poprzez stronę internetową bezpośrednio od producenta pelletu opałowego.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem cieszy się coraz większym zainteresowaniem, gdyż jest to paliwo stosunkowo tanie i wysokoenergetyczne. Wytwarza się go z trociny drewna iglastego pod postacią drobnych wałeczków przeznaczonych do umieszczania w podajnikach, w które są wyposażone kotły na pellet. Jego dodatkowym atutem jest niezwykła łatwość przechowywaniu, gdyż jest on pakowany w ergonomiczne worki, dzięki czemu nie brudzi pomieszczeń. Dobry pellet pozbawiony jest substancji szkodliwych, które wpływają negatywnie na środowisko. Ze względu na wysoką kaloryczność jest to ogrzewanie pozwalające wygenerować duże oszczędności w ciągu całego roku, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości piec na pellet. Podczas zakupu pelletu należy kierować się jego parametrami, gdyż dotyczą one m.in. niewielkiej zawartości popiołu i wilgoci. Biopaliwo oznaczone certyfikatem EN Plus A1, znajdujące się w naszej ofercie można stosować piecach, posiadających piątą klasę i ecodesign. Ten rodzaj ogrzewania ma ponadto znikomy wpływ na powstawanie smogu.

Jaki pellet wybrać, na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet produkowany z trocin drewna iglastego bardzo szybko się rozkłada, należy do tak zwanej biomasy. Wysoką jakość potwierdza nadanie mu certyfikatu EN Plus A1. Istotną rolę podczas zakupu odgrywa kaloryczność pelletu. Jest to parametr niezwykle ważny, ponieważ określa ilość ciepła wytwarzanego w momencie jego spalania. Pellet opałowy dobrej jakości ma jednolitą strukturę, kolor, a ponadto jest odporny na kruszenie się. Spalanie pelletu wysokiej jakości wiąże się z emisją bardzo małej ilości pyłów. Opinie o pellecie posiadającym certyfikat EN Plus A1 są bardzo dobre, ponieważ wyróżnia się on wysoką wartością opałową, niską zawartość wilgoci i popiołu. Podczas zakupu tego biopaliwa ważną rolę odgrywa również cena pelletu, która powinna być dostosowana do wymagań i możliwości finansowych inwestora.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP Pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Jako producent pelletu zależy nam na sprzedaży wysokiej jakości pelletu drzewnego na terenie miasta Szczecin, jak i w innych częściach Polski. Oferowane przez nas biopaliwo Z linii TOP pellet jest objęte certyfikatem EN Plus A1 świadczącym o jego wysokiej wartości energetyczne i minimalnej zawartości wilgoci. Współpracując z wyselekcjonowanymi dostawcami trocin mamy gwarancję, że pellet drzewny jest produkowany wyłącznie z czystych trocin pozbawionych zanieczyszczeń. Produkcja pelletu ma znikomy wpływ na środowisko naturalne, gdyż pellet wytwarzany jest z trociny drewna iglastego, a ponadto emituje do atmosfery niewielką ilość CO2. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych, jak i firmowych umożliwiamy sprzedaż pelletu w hurcie, co oznacza że cena peletu za tonę jest niezwykle atrakcyjna.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szczecin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Ze względu na to, że pellet drzewny od lat cieszy się na rynku dużą popularnością, prowadzimy hurt pelletu pozwalający na zakup wielu ton tego wysokiej jakości paliwa. Z naszej oferty mogą skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą, którym zależy na zastosowaniu ogrzewania charakteryzującego się wysoką opłacalność w eksploatacji. Ceny hurtowe pelletu są ustalane na preferencyjnych warunkach, co czyni ten rodzaj opału niezwykle oszczędny w eksploatacji.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do