phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubaczowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubaczowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lubaczów oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje coraz większą popularność ze względu na parę kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały opałowe cechowały się najwyższą jakością. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Lubaczów prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie używania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także kupować produkty z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co zapewnia, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Lubaczowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Opał odznacza się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla natury, ponieważ jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Lubaczów oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubaczów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do