phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lewinie Brzeskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lewinie Brzeskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lewin Brzeski oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie przez kilka ważnych powodów. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo charakteryzowało się doskonałą jakością. Wyłącznie w ten sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Lewin Brzeski realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że taki opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co powoduje, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Lewinie Brzeskim serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady współpracy, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lewin Brzeski oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lewin Brzeski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, ponieważ jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do