phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wielbarku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wielbarku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która udowadnia wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wielbark oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu czy firmy to jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Wielbarku prowadzimy już od dawna – zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie używania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by również kupować produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Wielbarku serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki współpracy, jak też korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Wielbarku oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wielbark

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, jako że jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do