phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sycowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sycowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Syców oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo odznaczało się świetną jakością. Tylko w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Sycowie prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także stawiać na produkty z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Sycowie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Syców oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Syców

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków biznesowych, jako że to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do