phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Grabowie nad Prosną.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Grabowie nad Prosną i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która udowadnia wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Grabów nad Prosną oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne ogrzewanie mieszkania lub firmy stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Grabów nad Prosną realizujemy od wielu lat – zachęcamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że taki opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas użytkowania, jak też szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim kupować materiały z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Grabowie nad Prosną gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Materiał odznacza się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Grabowie nad Prosną oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Grabów nad Prosną

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych oraz budynków biznesowych, ponieważ to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do