phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Radziejowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Radziejowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Radziejowie oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź firmy stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Radziejów prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Radziejowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, jako że jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Radziejów oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Radziejów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do