phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wejherowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wejherowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości tego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Wejherowie oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu bądź firmy to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych czynników. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się świetną jakością. Tylko tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Wejherowie realizujemy od dawna – zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz uznaniem, które stale wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, gdyż tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Wejherowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Pellet odznacza się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na przyrodę, ponieważ jest to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych lub wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe zasady partnerstwa, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Wejherowo oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wejherowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, gdyż jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do