phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bytomiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bytomiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Bytom oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zdobywa na coraz większej popularności z kilku istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, także sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Jedynie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Bytomiu realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu opał charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas używania, jak też różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także kupować produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co sprawia, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Bytomiu serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na naturę, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Bytomiu oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bytom

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do