phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wojkowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wojkowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wojkowice oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i niezawodne metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka ważnych czynników. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Wojkowicach prowadzimy od dawna – zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co powoduje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Wojkowicach serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że to opał produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady współpracy, a przy tym optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Wojkowicach oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wojkowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, jako że to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do