phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Miastku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Miastku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza przewagę sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Miastku oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Miastku realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do kupna opału i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by w szczególności wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Miastku serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał charakteryzuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, jako że to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Miastko oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Miastko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do