phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krajence.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krajence i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także cecha, która podkreśla wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Krajence oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie domu bądź firmy to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał zdobywa coraz większe uznanie z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, także sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo charakteryzowało się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Krajenka prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności wykorzystywać produkty z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Klientów w Krajence gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, gdyż jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki partnerstwa, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Krajenka oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krajenka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny to doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, gdyż jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do