phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tolkmicku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tolkmicku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która podkreśla przewagę sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Tolkmicku oraz licznych regionach kraju, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie lokali domowych lub firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi z zakupem solidnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zdobywa na coraz większej popularności przez kilka istotnych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób mamy szansę uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Tolkmicko prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego rodzaju opał odznacza się ekonomią i ekologią spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Tolkmicku gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Pellet odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, a przy tym optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Tolkmicko oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tolkmicko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do