phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Skępem.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Skępem i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Skępe oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Skępem prowadzimy już od dawna – zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru produktu warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co gwarantuje, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Skępem serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał cechuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady partnerstwa, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Skępe oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Skępe

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do