phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dzierzgoniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dzierzgoniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Dzierzgoń oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zadań na czas zimowy, który wiąże się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, dlatego jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane paliwo odznaczało się wysoką jakością. Wyłącznie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Dzierzgoniu realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto także stawiać na produkty z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Dzierzgoniu gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, jako że jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki partnerstwa, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Dzierzgoniu oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dzierzgoń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do