phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tułowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tułowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który podkreśla przewagę dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Tułowice oraz całej Polsce, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie domu bądź firmy to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Jedynie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Tułowicach realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, przez to, że tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, jak też szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Tułowicach serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Pellet cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, jako że to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Tułowice oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tułowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do